Technologijų olimpiada „ Kūrybos virusas 2021“

Kovo 24 d. vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninis etapas. Olimpiadą organizavo rajono technologijų mokytojų tikslinė grupė ir Tauragės PMMC. Šių metų technologijų olimpiados tema „Kūrybos virusas 2021“.

Technologijų olimpiados vykdymas ir organizavimas nuotoliniu būdų – gana sudėtingas reiškinys. Džiugu, kad iššūkių nepabūgo ir olimpiadoje dalyvavo 18 mokinių iš skirtingų mokyklų: „Versmės“, Žalgirų ir Žygaičių gimnazijų, „Šaltinio“, Tarailių ir „Aušros“ progimnazijų, Jovarų pagrindinės mokyklos ir Tauragės profesinio rengimo centro.

Prieš olimpiadą visus dalyvius pasveikino ir sėkmės linkėjo olimpiados darbų vertinimo komisijos pirmininkė Audra Paulauskienė, „Šaltinio“ progimnazijos technologijų mokytoja ekspertė ir PMMC metodininkė Vilma Vaičekauskienė.

Olimpiados metu mokiniai dirbo tris valandas ir per tą laiką sukūrė puikius, temą atitinkančius gaminius. Artimiausiu metu visi olimpiados metu sukurti gaminiai bus pristatyti foto parodoje PMMC tinklapyje.

Džiaugiamės, kad šiemet ir vėl net trys rajono mokiniai galės dalyvauti respublikinėje technologijų olimpiadoje.

Iš 7-8 kl. grupės į respublikinį olimpiados etapą deleguojama Emilija Kanitauskaitė, Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos 8 kl. mokinė, mokytojas Albinas Šlimas.

Iš 9-10 kl. – deleguojama Liepa Slušinskaitė, Tauragės „Versmės“ gimnazijos II klasės mokinė, mokytoja Jolita Ječienė.

Iš 11-12 kl. grupės – deleguojama Eva Kalkiūtė, Tauragės „Versmės“ gimnazijos IV klasės mokinė, mokytoja Jolita Ječienė.

Olimpiados laimėtojams linkime sėkmės respublikoje, o visiems dalyviams linkime ir toliau kurti.