RESPUBLIKOS MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ KONKURSAS – PARODA „GYVŪNAI – MŪSŲ DRAUGAI“

Šių metų vasario – kovo mėnesiais gausus būrys respublikos mokinių dalyvavo Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos pedagogių D.Danienės ir V.Venckienės inicijuotame kūrybinių darbų konkurse – parodoje „Gyvūnai – mūsų draugai“. Konkurse dalyvavo 455 mokiniai iš Tauragės, Trakų, Kauno, Šakių, Vilkaviškio, Šilalės, Šilutės, Lazdijų, Marijampolės, Raseinių, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Biržų ir Jurbarko rajonų, bei Pagėgių savivaldybės. Konkursui pateikti patys įvairiausi kūrybiniai darbai pradedant piešiniais, aplikacijomis, karpiniais ir baigiant dirbiniai iš molio, audinio ir kitų netradicinių medžiagų.

Kovo 25 d. – balandžio 29 d. Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos bibliotekoje turėjo būti pristatyta konkurso dalyvių darbų paroda. Paskelbtas karantinas planus pakoregavo. Suorganizuoti parodos ir konkurso laureatų apdovanojimų šventės nepavyko.

Džiaugiamės, kad švelnėjant karantino sąlygoms gegužės 21d. jau įvyko konkursui pateiktų darbų vertinimas, o konkursui pateiktų darbų foto paroda persikelia į internetinę erdvę.

Pagalbos mokytojui ir mokiniui centras džiaugiasi galėdamas bendradarbiauti su konkurso organizatoriais ir kviečiame susipažinti su parodai pateiktais darbais.

PMMC metodininkė Vilma Vaičekauskienė