„Sveikuolių sveikuoliai”

Spalio 25d. Jovarų pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ rajoninis etapas. Komandos nugalėtojos mūsų miestą atstovaus II-ame konkurso etape, kuris vyks Klaipėdoje. Konkurse dalyvavo ir varžėsi net 21 komanda iš rajono ugdymo įstaigų.

20171025_095726

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų grupėje varžėsi šešios komandos iš „Aušros” ir Martyno Mažvydo progimnazijų, VRCM „Pušelė” ir  lopšelių darželių „Žvaigždutė”, Kodėlčius” ir „Ąžuoliukas”. Šioje amžiaus grupėje geriausiai sekėsi VRCM „Pušelė” komandai.

Pradinių klasių mokinių amžiaus grupėje susirungė keturios komandos iš  „Aušros” ir Martyno Mažvydo progimnazijų bei Jovarų ir Lomių pagrindinių mokyklų. Sėkmė lydėjo „Aušros” progimnazijos komandą.

5-6 klasių tarpe rungėsi 3 komandos iš Jovarų pagrindinės mokyklos bei  „Aušros” ir Martyno Mažvydo progimnazijų . Geriausius rezultatus pademonstravo Martyno Mažvydo mokyklos komanda.

7-8 klasių grupėje konkuravo 4 komandos iš Batakių ir Lauksargių pagrindinių mokyklų bei „Aušros” ir Martyno Mažvydo progimnazijų.  Šioje grupėje vėl pasisekė Martyno Mažvydo mokyklos komandai.

9-11 klasių amžiaus grupėje susirungė visų keturių rajono gimnazijų komandos. Laimėjo „Versmės” gimnazijos komanda.

Mokinius konkursui ruošė mokyklose dirbantys sveikatos priežiūros specialistai ir paskirti mokytojai.

Konkursą organizavo Tauragės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrius, Pagalbos mokytojui ir mokiniui centras, Visuomenės sveikatos biuras.

Prizus ir padėkos raštus teikė Tauragės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.