Susitikimas su UPC komanda

dsc08579

Lapkričio 30d. Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centre vyko rajono mokyklų atstovų, Švietimo skyriaus specialistų ir PMMC darbuotojų susitikimas su Ugdymo plėtotės centro (UPC) komanda. Susitikimą organizavo Tauragės rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriaus specialistai. Susitikimo tikslas – metodinė veikla, jos tobulinimo galimybės.

Susitikimo pradžioje kalbėjusi, Tauragės rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vyriausioji specialistė, Lina Oželytė pristatė šio susitikimo priežastis ir lūkesčius.

Daug minčių pamąstymui apie metodinę veiklą pateikė UPC direktoriaus pavaduotojas Gražvydas Kazakevičius, keldamas klausimą „Metodinės veiklos: ar galima kitaip?“

Susitikimo metu buvo daug diskusijų bandant išgryninti kur yra didžiausios metodinės veiklos vykdymo problemos, kas metodinę veiklą padarytų patrauklesnę, kaip į metodinę veiklą įtraukti visą pedagoginę bendruomenę.

Tai buvo pirmasis susitikimas skirtas metodinės veiklos problemų išgryninimui. Susitikime dalyvavusi grupė įsipareigojo toliau gilintis į šią sritį ir tolimesnių susitikimų metu kurti patrauklesnės metodinės veiklos viziją ir strategijas.