Kviečiame tėvus, auginančius autizmo spektro sutrikimų turintį vaiką, į seminarą „ABA terapijos metodų taikymas vaikų su ASS ugdyme”

2019 m. Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centras kartu su Jovarų pagrindine mokykla įgyvendina projektą „Tėvų, auginančių autizmo spektro sutrikimų turinčius vaikus, švietimas“, finansuojamą Tauragės rajono savivaldybės neįgaliųjų socialinės integracijos programos lėšomis.

Projekto tikslas – šviesti tėvus, auginančius autizmo spektro sutrikimų turinčius vaikus, suteikiant žinių kaip jie patys gali prisidėti prie vaikų gerovės. Tėvų įsitraukimas į vaiko ugdymą yra raktas į sėkmę, o vaiko mokymas turi tapti kasdieniais užsiėmimais. To pasiekti reikalingos specifinės žinios ir įgūdžiai.

2019 m. gegužės 25 d. 10 val. Pagalbos mokytojui ir mokiniui centre (adresu: Aerodromo g. 6) vyks seminaras tėvams ABA terapijos metodų taikymas vaikų su ASS ugdyme”. Seminarą ves taikomosios elgesio analizės konsultantė Virginija Juškevičiūtė, turinti daug metų darbo su vaikais ir jaunuoliais turinčiais autizmo spektro sutrikimą patirties.

Seminaras nemokamas. Būtina išankstinė registracija telefonu: 8-446-71511